Miałem okazję z Iwoną współpracować wielokrotnie, czy przy organizacji konferencji czy kursów.
Widzę w niej we wszystkim co czyni dążenie do doskonałości, chęć doskonalenia swoich kompetencji i wiele nabytych już umiejętności.
Sprawdziła się świetnie jako instruktor kursów finansowych, trener Kompasu Kariery czy wykładowca.
Zdzisław Miara, Fundacja Edukacja Finansowa Crown
Panią Iwonę Styczeń znam od wielu lat. Jest niezwykle interesującą, kompetentną, wykształconą i wszechstronnie utalentowaną osobą.
Jej atuty to zarządzanie, w tym finansami, coaching i szkolenia, a także konsultacje.
Jako coach specjalizuje się w dziedzinie Life Coaching’u, szczególnie w zakresie finansów osobistych, zarządzaniu sobą w czasie i przestrzeni; odkrywaniu potencjału, powołania i misji życiowej.
Ma spore doświadczenie w konsultacjach na rzecz organizacji typu non-profit. Jeśli potrzebujesz przemyśleć swoje życie, finanse, działalność; jeśli pragniesz zrobić kolejny krok; jeśli chcesz zrealizować swoje marzenia, a nie wiesz, jak rozpocząć, lub nie masz do tego siły, to polecam kontakt z Panią Iwoną.
Andrzej Mytych, Instytut Rozwoju Didaskalos
Kompas Kariery wykonałam dla córki przed wyborem szkoły średniej. Wyniki testu przeszły moje oczekiwania! Otrzymałam szczegółowy raport mówiący o naturalnych predyspozycjach Sary, z których nie zdawałyśmy sobie sprawy, a które pokrywają się z rzeczywistością! Pani Iwona szczegółowo wyjaśniła nam zależności w wynikach, tak, że wszystko ułożyło się w jedną całość. Dzisiaj wiemy, skąd u córki silny charakter i umiejętność przewodzenia w grupie rówieśniczej. Wiemy też, które umiejętności i cechy osobowości są jej atutami i które z nich warto rozwijać.
Dzięki Kompasowi Kariery z przekonaniem wybrałyśmy odpowiedni dla niej kierunek nauki. Polecam to narzędzie każdemu nastolatkowi przed wyborem szkoły średniej bądź studiów!
Agata Czechowicz, Jelenia Góra klientka Kompasu Kariery

Coaching chrześcijański z Iwoną rozpoczęłam na początku 2018 r. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że będzie to dla mnie owocny czas. Iwona prowadziła mnie w drodze odkrywania prawdy o sobie samej powoli, małymi krokami. Była dobrze przygotowana. Zadając mi pytania wspierała mnie w tym, bym sama odkryła kim jestem.
Iwona budowała zaufanie między nami poprzez swoją cierpliwość, nienarzucanie się, łagodność ale i twórcze podejście. Pomimo tego, że spotkania odbywały się w jednym miejscu to nigdy nie były takie same. Czasami podczas jednego spotkania zamieniałyśmy się miejscami lub zmieniałyśmy stolik po to, żeby spojrzeć na temat z innej perspektywy. Sesje były pełne wzruszeń, emocji, dziecięcej radości i śmiechu.
Iwona ma Boży Dar rozmawiania z ludźmi i prowadzenia ich do tego, aby oni sami odpowiedzieli sobie na nurtujące ich pytania. Polecam każdemu.

Elżbieta, Bielawa, inżynier górnictwa, klientka coachingu

Pani Iwona Styczeń prowadziła w Jeleniej Górze serię spotkań z obszaru finansów i zarządzania nimi.
Cykl tych nauczań bardzo wiele wniósł w życie osób, rodzin jak i wspólnoty. Był narzędziem porządkującym rozumienie sfery finansów z perspektywy Bożego Królestwa. Wniósł poziom nowego zrozumienia naszej i bożej odpowiedzialności, zderzył nas z wyzwaniami życia współczesnego w kwestii finansów.
Pani Iwona jako trener i nauczyciel przyniosła ze swą osobą i sposobem podejścia do tematu wiele mądrości jak i wolności, rzuciła boże światło na tą często porzucaną sferę jak i wyzwanie by pójść dalej. Wykazała się ogromną kompetencją jak i wrażliwością.
Ogromnie polecam zarówno jej osobę jak i narzędzie, którym się posługuje w uwalnianiu Bożego Królestwa w zarządzaniu finansami.

Magdalena Broda, Pastor KBwCh w Jeleniej Górze
Kurs finansowy Crown był dla mnie dużym ugruntowaniem w biblijnych zasadach prowadzenia domu, własnych finansów i postawy jaką powinniśmy mieć względem innych osób.
Iwona jako trener finansowy, okazała się bardzo otwartą osobą. Zawsze pojawiała się na umówioną godzinę potwierdzając swoją postawą rzeczy, których uczyła podczas kursu finansowego.
Polecam Iwonę jako osobę godną zaufania oraz z dużym doświadczeniem w uczeniu tego jak prowadzić finanse osobiste.
Mateusz Grzywiński, Elbląg, właściciel szkoły językowej
Iwonę Styczeń poznałam na kursie finansowym Skype Crown w 2016 roku, który prowadziła. Dała się poznać jako osoba mająca wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Dostrzegłam w niej też mądrość jako umiejętność zastosowania wiedzy w życiu i dzielenie się z innymi oraz to, że kocha ludzi i ma wyjątkowy dar zachęcania, przekonywania i motywowania do działania. Dzięki temu wydobyła ze mnie potencjał do pracy w finansach dla innych – podobnie jak ona i stałam się liderem Crown w swoim regionie. Pomogła mi zorganizować pierwsze seminarium n/t finansów i chętnie służy pomocą i radą przy prowadzeniu kursów. Współpraca z Iwoną to dla mnie przyjemność i przywilej oraz doświadczanie zmian w życiu. Polecam!
Mariola Wichman, Tczew, lider Crown, urzędnik
Poprowadzone przez Iwonę spotkanie i omówienie testów Kompasu kariery naszych dzieci pozwoliło nam w pełni zrozumieć i docenić ich wartość. Dzięki dogłębności analizy, wiedzy i otwartości trenera zobaczyliśmy naturalne zdolności i predyspozycje córek w zupełnie nowej jaśniejszej perspektywie. Wyniki ukierunkowały nas na obszary, w których nasze córki są mocne i gdzie należałoby je wspierać. Zdecydowanie pomogły nam zaplanować przyszłą edukację naszych córek i dopasować ich karierę zawodową. Uważamy, że Kompas Kariery to kapitalne narzędzie pomocne w wyborach szkół i kierunków edukacji dla rodziców i ich dzieci.
Dorota i Dariusz R., klienci Kompasu Kariery, Głogów